Jak nakupovat

 

Uvedené ceny gravírování jsou za 1ks. V případě sériové zakázky /více kusů s jedním typem grafiky/ je kalkulována individuální cena.

1/ Vyberete produkt

2/ Uděláte objednávku

3/ V 3.kroku objednávky INFORMACE PRO VÁS kliknete na zadání poznámky pro prodejce. Zde napíšete text, popište svými slovy svoji představu o gravírování...

4/ Dokončíte objednávku.

5/ Následně do e-mailu připojíte soubory, logo, grafiku nebo fotografii /neřešte pozadí apod. po domluvě graficky upravím, udělám retuše, oříznu objekt apod. aby výsledek byl dokonalý/

6/ Následně Vám do e-mailu zpracujeme grafický návrh, se kterým nadále můžeme pracovat až do konečného schválení návrhu.

7/ Po schválení konkrétní varianty expedujeme hotový výrobek max. do 24 hodin.  

 

TEXT: Pokud máte zájem o gravírování textu v konkrétním fontu písma zadejte název fontu do poznámek.

LOGO, OBRÁZEK: V případě známého loga si nelámejte hlavu. Zašlete první obrázek loga v JPEG, PDF, PNG, který najdete na internetu /skvěle vám pomůže google/ logo/obrázky. Postaráme se o zbytek a logo si stáhneme v potřebném rozlišení a upravíme do vektorů pro ten nejlepší výsledek. V případě Vašeho firemního loga je dobré je dodat v těchto formátech: JPEG, PDF, PNG, BMP, AI, EPS, CDW, CDR.

FOTO: Neváhejte a zašlete mi klidně i více fotoografií ve formátu JPEG, PNG. Pro dobrý výsledek je rozhodující kvalita fotografie. Čím větší velikost tím lépe, zvláště v případech kdy je potřeba objekt oříznout a přiblížit.

Příklady zpracování psích známek...

4_153

Na základě Vaší poptávky Vám zhotovíme grafický návrh a zašleme do emailu ke schválení... 

Příklad gravírování zapalovače Zippo a návrhy grafického zpracování pro zákazníka.

vzor 1vzor 2vzor 3vzor 4vzor 5vzor 6

Na tomto příkladě vidíte jak je to jednoduché. Vyberete číslo vzoru a Vám dorazí výrobek přesně podle Vaší představy a v té nejvyšší možné kvalitě provedení !!! Dlouholeté zkušenosti v oboru a řada spokojených zákazníků je naší nejlepší reklamou. 

V případě gravírování náročnější zakázky je nutná platba předem!!!  Zakázky vč. gravírování lze zasílat i na dobírku. Expedice nejpozději do 24 hod. respektive po obdržení platby v případě úhrady převodem.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.