Jak nakupovat

 Uvedené ceny gravírování jsou za 1ks. V případě sériové zakázky /více kusů s jedním typem grafiky/ je kalkulována individuální cena.

1/ Vyberete produkt

2/ Provedete objednávku

3/ V třetím kroku objednávky INFORMACE O VÁS vyplníte kolonku GRAVÍROVÁNÍ. Zde napíšete informace, text, název fontu písma, případně popište svoji představu...

4/ Dokončete objednávku.

5/ Následně Vám přijde e-mail o přijetí objednávky. Pokud nám chcete zaslat soubory jako logo, grafiku nebo fotografie dáte odpovědět a vložíte do přílohy potřebné soubory.

6/ Následně Vám zpracujeme grafický návrh dle Vašeho zadání / fotografie a grafiku upravíme pro co nejlepší výsledek /.

7/ Doladíme společně detaily a po schválení grafického návrhu výrobek zhotovujeme a odesíláme. Zpravidla to netrvá déle než 24 hodin.

  

TEXT: Pokud máte zájem o gravírování textu v konkrétním fontu písma zadejte název fontu do poznámek.

LOGO, OBRÁZEK: V případě známého loga si nelámejte hlavu. Zašlete první obrázek loga v JPEG, PDF, PNG, který najdete na internetu /skvěle vám pomůže google/ logo/obrázky. Postaráme se o zbytek a logo si stáhneme v potřebném rozlišení a upravíme do vektorů pro ten nejlepší výsledek. V případě Vašeho firemního loga je dobré je dodat v těchto formátech: JPEG, PDF, PNG, BMP, AI, EPS, CDW, CDR.

FOTO: Neváhejte a zašlete mi klidně i více fotoografií ve formátu JPEG, PNG. Pro dobrý výsledek je rozhodující kvalita fotografie. Čím větší velikost tím lépe, zvláště v případech kdy je potřeba objekt oříznout a přiblížit.

Příklady zpracování psích známek...

453

Na základě Vaší poptávky Vám zhotovíme grafický návrh a zašleme do emailu ke schválení... 

Příklad gravírování zapalovače Zippo a návrhy grafického zpracování pro zákazníka.

vzor 1 vzor 2 vzor 3 vzor 4 vzor 5 vzor 6

Na tomto příkladě vidíte jak je to jednoduché. Vyberete číslo vzoru a Vám dorazí výrobek přesně podle Vaší představy a v té nejvyšší možné kvalitě provedení !!! Dlouholeté zkušenosti v oboru a řada spokojených zákazníků jsou naší nejlepší reklamou. 

V případě gravírování náročnější zakázky je nutná platba předem!!!  Zakázky vč. gravírování lze zasílat i na dobírku. Expedice nejpozději do 24 hod. respektive po obdržení platby v případě úhrady převodem.

Zboží bez gravírování lze zaslat pochopitelně klasicky na dobírku.