O technologii gravírování

Uvedené ceny gravírování jsou za 1ks. V případě sériové zakázky /od 4 ks a více s jedním typem grafiky/ je kalkulována individuální cena.

Nabízíme Vám dvě varianty gravírování:

1/ Gravírování diamantovým hrotem na špičkovém zařízení ROLAND, které dokonale reprodukuje fotografie, loga a texty.

2/ Gravírování na poslední generaci profesionálního digitálně řízeného vláknového laseru s velkoplošným pracovním stolem, rotační hlavou, přesnou laserovou hlavou s plynule nastavitelným výkonem. Výsledek je dokonalý do posledního detailu. Vhodné na firemní dárky ve větších sériích.

Gravírování laserem je bezkontaktním způsobem práce s materiálem. Výrobek tak zůstává fyzickou manipulací nepoznamenaný a nedotknutý – nemusíte se bát zničení upravovaného předmětu ať už se jedná o šperk, hodinky, mobilní telefon nebo tablet.

V případě laserového gravírování může být gravura od stříbrné přes šedou až do černé barvy také v závislosti na gravírovaném materiálu a požadované hloubce. Výsledkem je odolné značení, které je netoxické a prakticky nezničitelné.

Přidejte svůj osobní styl, aby byl váš dárek ještě pozoruhodnější. Vyberte dárek a my se postaráme o zbytek.

Gravírujeme do nerezové oceli, stříbra, zlata, platiny, titanu, mědi, mosazi, železa, hliníku, wolframu, akrylátu, kůže apod.

Baner barevné gravírování