O technologii gravírování

Uvedené ceny gravírování jsou za 1ks. V případě sériové zakázky /od 4 ks a více s jedním typem grafiky/ je kalkulována individuální cena.

Nabízíme Vám dvě varianty gravírování:

1/ Gravírování diamantovým hrotem na špičkovém zařízení ROLAND, které dokonale reprodukuje fotografie, loga a texty.

2/ Gravírování na poslední generaci profesionálního digitálně řízeného vláknového laseru s velkoplošným pracovním stolem, rotační hlavou, přesnou laserovou hlavou s plynule nastavitelným výkonem. Výsledek je dokonalý do posledního detailu. Vhodné na firemní dárky ve větších sériích.

Gravírování laserem je bezkontaktním způsobem práce s materiálem. Výrobek tak zůstává fyzickou manipulací nepoznamenaný a nedotknutý – nemusíte se bát zničení upravovaného předmětu ať už se jedná o šperk, hodinky, mobilní telefon nebo tablet.

V případě laserového gravírování může být gravura od stříbrné přes šedou až do černé barvy také v závislosti na gravírovaném materiálu a požadované hloubce. Výsledkem je odolné značení, které je netoxické a prakticky nezničitelné.

Přidejte svůj osobní styl, aby byl váš dárek ještě pozoruhodnější. Vyberte dárek a my se postaráme o zbytek.

Gravírujeme do nerezové oceli, stříbra, zlata, platiny, titanu, mědi, mosazi, železa, hliníku, wolframu, akrylátu, kůže apod.

Baner barevné gravírování

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení