Kód: SBB-0051-18 | Značka: WJW, USA
Přívěsek z chirurgické oceli srdce SBB-0051-18
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Přívěsek srdce z antialergické chirurgické oceli 316L v nejvyšší kvalitě provedení. Vhodný na gravírovaní drobného textu, loga nebo obrázku. Rozměr 18x20x2mm.
Kategorie: Přívěsky
Záruka: 2 roky
šířka: 18mm
výška: 20mm
tloušťka: 2mm